Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.0
Transformers OneRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.5