Series
Ratings
272
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
King the LandRated ★ 0.5
EveRated ★ 1.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 2.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
Love in ContractRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.0