Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 1.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.5
TomorrowlandRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 1.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 1.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0