Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
FranceRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5