Titles you rated
SawRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5