Titles you rated
The GiverRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0