Titles you rated
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0- Time of Miracle: Loss TimeRated ★ 3.0
GourmetRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 3.5
- Emperor of the SeaRated ★ 3.0