Movies
Ratings
75
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5