Titles you rated
WindtalkersRated ★ 2.5
DreamcatcherRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0