Movies
Ratings
650
TenetRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 1.5
OrphanRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 3.5