Series
Ratings
38- iCarlyRated ★ 4.5
- iCarlyRated ★ 4.5
- iCarlyRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.5
Love ShuffleRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5