Titles you rated
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.5- Omniscient ReaderRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.5