Movies
Ratings
217
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
General's SonRated ★ 3.0
Way Back HomeRated ★ 3.5
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Air Force OneRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.5