Movies
Ratings
148
PredestinationRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Bélier FamilyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.0