Movies
Ratings
613
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
PetRated ★ 1.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Food, Inc.Rated ★ 4.0
ClementineRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.0