Movies
Ratings
156
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5