Titles you rated
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5