Series
Ratings
47
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0
BroadchurchRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 4.0