Series
Ratings
28
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5- M&MRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Heroes RebornRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5