Movies
Ratings
254
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The FairyRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
La lunaRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0