Titles you rated
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.0
Scary MovieRated ★ 4.5
Green ZoneRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.0
FameRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 2.5
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
The AnimatrixRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Silent HillRated ★ 3.5