Movies
Ratings
122
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0