Titles you rated
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 2.5
Volcano HighRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 3.5
SaltRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 2.0
Le Grand ChefRated ★ 1.5
Home Alone 3Rated ★ 1.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.0