Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The FarewellRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5- Say SomethingRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.5
KlausRated ★ 3.5
Up in the AirRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The LunchboxRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
This Is 40Rated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Wife of a SpyRated ★ 3.5