Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
The ContactRated ★ 3.5
Tell Me SomethingRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
J. EdgarRated ★ 3.5