Titles you rated
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5