Movies
Ratings
118
Old PartnerRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0