Movies
Ratings
51
The Terror LiveRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 2.5
Star TrekRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
BlindRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 2.0