Movies
Ratings
33
The MatrixRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0