Series
Ratings
38
Solitary GourmetRated ★ 2.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0