Movies
Ratings
20
The Terror LiveRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0