Series
Ratings
12
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0