Titles you rated
Melo MovieRated ★ 1.5
Slow TrainRated ★ 4.0
1122 Ii FufuRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Master in the House Season 1Rated ★ 2.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
I Live Alone: Girls' Secret PartyRated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0- We Got Married Season 2Rated ★ 2.5
- The Knee-Drop GuruRated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
Weekly IdolRated ★ 3.5
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 3.5