Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
All InRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5