Movies
Ratings
378
Happy Bus DayRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 1.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Bitch on the BeachRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Just VisitingRated ★ 3.5
The FamilyRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5