Titles you rated
High Plains DrifterRated ★ 4.0
ArirangRated ★ 4.0
Tamako in MoratoriumRated ★ 3.0
LawlessRated ★ 4.0
Boy Meets GirlRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
CrashRated ★ 5.0
DogmaRated ★ 5.0
HellraiserRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
L.A. ConfidentialRated ★ 5.0
SuspiriaRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Ed WoodRated ★ 5.0
PaybackRated ★ 5.0
El MariachiRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0