Titles you rated
GhostRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0