Titles you rated
- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 0.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 0.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
RememberRated ★ 4.0
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5