Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
PunchRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5