Series
Ratings
23
Industry Season 3Rated ★ 4.0
Industry Season 2Rated ★ 3.5
Industry Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Sense8Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
We Are Who We AreRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.5