Movies
Ratings
15
Love, RosieRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
A Wedding InvitationRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5