Movies
Ratings
69
One DayRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
FrankRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5