Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
PonyoRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5