Titles you rated
AlliedRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
Harold & Kumar Escape from Guantanamo BayRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0