Series
Ratings
22
First LoveRated ★ 4.0
One Day OffRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.5
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
BITCH X RICHRated ★ 0.5- Our Game: LG TwinsRated ★ 1.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
The Morning ShowRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 0.5
NokideugzoneRated ★ 0.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Hungry and the HairyRated ★ 1.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0