Series
Ratings
81
Breaking BadRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- The FrogRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0