Movies
Ratings
78
Worst WomanRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Turn Me On, Dammit!Rated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0