Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.0