Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Kraven the HunterRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
HavocRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The GorgeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
MoraRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 3.5