Titles you rated
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
Study GroupRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Bad and CrazyRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 4.0
Captivating the KingRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Stock StruckRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Bad ProsecutorRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0